Brelok reklamowy – stwórz swój projekt!

Brelok reklamowy – stwórz swój projekt

Nasza odlewnia specjalizuje się w produkcji gadżetów reklamowych na zamówienie. Klienci chętnie sięgają po metalowe przypinki czy nieśmiertelniki. Równie często zamawiane są breloki. Jak może wyglądać brelok reklamowy z MCC Medale? Możliwości są bardzo duże!

Tradycyjny brelok reklamowy - przykład

Choć wydawać by się mogło, że dziś to Internet stanowi główną przestrzeń do działań marketingowych, istnieje wiele branż, które nie są w stanie wykorzystać go w pełni. Nadal bardzo dużo biznesów działa w świecie rzeczywistym, każdego dnia osobiście spotykając się z setkami klientów. Firmy te, by wyróżnić się na tle konkurentów muszą sięgać po tradycyjne narzędzia – ulotki, billboardy, reklamy w lokalnych stacjach telewizyjnych i radiowych. Nieocenione są również gadżety. Brelok reklamowy – pomimo upływu lat i rozwoju technik marketingu – nadal chętnie wykorzystywany jest do promocji produktów i usług.

Sprawdź również:  Brelok reklamowy - o czym pamiętać przed zamówieniem?

Brelok reklamowy w XXI wieku

Brelok reklamowy w etui - nowoczesne breloki

 

Większości z nas breloczki kojarzą się z tandetnymi, plastikowymi lub metalowymi gadżetami, którymi zasypywały nas firmy jeszcze kilkanaście lat temu. Wykonywane na tych samych gotowych podkładach, wyglądające – niezależnie od promującej się za ich pomocą firmy – tak samo, niskiej jakości. Dla biznesów, które chciały zakupić je do reklamy, opcje personalizacji ograniczały się do grawerunku nazwy firmy i danych kontaktowych. Nic więc dziwnego, że nie do końca spełniały one swoją rolę, lądując częściej w koszach niż zostając przypięte do kluczy klientów.

Tak było kiedyś. Dziś, dzięki postępowi technologicznemu możliwości są znacznie większe. Brelok reklamowy nie jest dziś jednym z tysięcy takich samych projektów. Może być w pełni dopasowany do wymagań i wyobrażeń klienta.

Zasadniczą różnicą jest sposób produkcji. Obecnie brelok reklamowy powstaje od podstaw, na zamówienie. Przed klientami firm takich jak MCC Medale otwiera to wiele możliwości personalizacji projektów, z których mogą skorzystać. Dzięki temu, zamawiane przez nich breloki są niepowtarzalne i wyróżniają się na tle gadżetów konkurentów biznesowych. Możliwości te nie ograniczają się do grawerowania lub zadrukowywania gotowych, sprowadzanych masowo z krajów azjatyckich podkładów. Są znacznie szersze.

Sprawdź również:  Statuetka, mały pomnik

Produkcja na zamówienie – możliwości

Wszystkie odlewy na zamówienie mogą być w pełni spersonalizowane. Produkuje się je bowiem od podstaw, dzięki czemu klienci mają znaczący wpływ na ostateczny wygląd produktu. Gwarantuje to też niepowtarzalności – zrealizowane projekty nigdy nie zostaną udostępnione nikomu innemu. Jakie elementy można dostosować do swoich wymagań w przypadku breloków reklamowych?

Po pierwsze

Brelok reklamowy może mieć różną wielkość. Producenci są w stanie wykonać projekty od ok. 1 cm do nawet ok. 10 cm w najszerszym miejscu oraz od 0,3 do 1 cm grubości. Standardowe breloki zamawiane mają najczęściej ok 1,5 cm szerokości i 4 cm długości.

 

Po drugie

Wszystkie projekty powinny być tworzone za darmo (opłata pobierana dopiero za realizację). Wybierając producenta warto zwrócić uwagę na to, żeby powstawały one na podstawie przekazanych wytycznych oraz materiałów. Wzór powinien móc zawierać dowolne teksty, liczby i elementy graficzne – np. logotypy.

Po trzecie

Breloki reklamowe z karteczkami - kolorowe breloki reklamowe

Brelok reklamowy powinno dać się pokryć jednym z podstawowych kolorów metalu – złotym, srebrnym lub brązowym w antycznym odcieniu, a także dodatkowo powinniśmy mieć możliwość zdecydować o jego pomalowaniu. Pozwala to stworzyć unikalne projekty dopasowane kolorystycznie do identyfikacji wizualnej  zamawiających je firm. Specjalne emalie, w celu zapewnienia jak największej dokładności i jakości powinny być nakładane ręcznie. Ich użycie pozwala przygotować np. brelok reklamowy z kolorowym logo firmy.

Sprawdź również:  Przypinka - mały gadżet reklamowy dla Twojej firmy
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE