Firmowe breloki nie tylko dla pracowników

Odpowiadasz za wizerunek, PR, promocję, identyfikację w swojej firmie lub organizacji? W takim razie domyślasz się, że dobrej jakości breloki można w kreatywny sposób wykorzystać do promocji marki – wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Breloki metalowe dla pracowników

Wysokiej jakości brelok to przydatny gadżet – o ile jest wykonany estetycznie. Większość z nas lubi przyczepiać klucze do odpowiednio trwałego elementu; metal wydaje się w tym przypadku wyjątkowo dobry.

Używamy kluczy nieustannie, często nieświadomie wyjmując je przed innymi osobami. To odpowiedni argument, aby obdarować swoich pracowników tym przydatnym upominkiem. Jeśli interesujesz się PR-em, dobrze wiesz, że pracownicy Twojej organizacji są jej podstawowymi ambasadorami.

Sprawdź również:  Identyfikacja wizualna firmy - jak zbudować rozpoznawalną markę

Nie wynajęci aktorzy, nie rzecznicy prasowi. O marce świadczą jej twórcy. Ci najbardziej wewnątrz. Jeśli narzekają na sposób funkcjonowania firmy – jest źle. Jeśli są z niej dumni i nie chcą ukrywać, to kto jest ich pracodawców, otrzymujesz potężny zastrzyk wizerunkowy. O ile pracownicy Twojej firmy lubią to, co robią, a Ty dostarczysz im wysokiej jakości, estetyczne gadżety, na przykład breloki reklamowe, będą ich używać. Na oczach potencjalnych klientów.

Praktyczny gadżet – breloki reklamowe

Ekspozycja logo w codziennych, naturalnych sytuacjach. Bezcenne? Niezaprzeczalnie! Breloki reklamowe to niewielki gadżet, który może okazać się promocyjnym strzałem w dziesiątkę. Jeśli będzie estetyczny i trwały, spełni swoją rolę. Klient będzie zadowolony i nie wybierze innego. Codziennie będzie oglądał logotyp Twojej marki i choćby nieświadomie przyzwyczajał się, budował niewidzialną więź. Prędzej czy później wróci do Twoich produktów lub usług. Co więcej, zachęci do nich inne osoby. Oczywiście, efektywność takiego rozwiązania trudno obliczyć, ale w praktyce wszyscy wiemy jedno – korzystamy z breloków, jeśli są ładne, ciekawe i wytrzymałe.

Sprawdź również:  Gadżety reklamowe dla dzieci - 5 pomysłów

Producent breloków na zamówienie

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu, są firmy, które z chęcią przygotuje dla Ciebie metalowe breloki reklamowe. Dysponują one szeroką ofertą, w której znajdują się różne wzory łańcuszków i form. Breloki pod grawer, odlewane, 3D, z funkcją otwieracza… Twój brelok może mieć dowolny kształt, wykorzystywać grafikę lub logo albo indywidualny tekst. Najczęściej odlewane są modele o wielkości 3-4 centymetrów, ale jeśli masz własną koncepcję, z pewnością też można ją zrealizować. Każda marka znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Sprawdź również:  Monety okolicznościowe – idealne upamiętnienie publicznych wydarzeń

Koszty wykorzystania breloków w celach promocyjnych są stosunkowo niskie, a zyski wizerunkowe wysokie, co korzystnie przekłada się na kondycję firmy. Najwyższa jakość metalu, trwałe kolory, możliwość realizowania dowolnych pomysłów, walory estetyczne – oto breloki reklamowe, które zamówisz w dowolnej ilości. Wysokiej jakości odlew przetrwa lata. Będzie ciekawy i dobrze wykonany, więc nie wyląduje na dnie szuflady, tylko znajdzie swoje stałe miejsce przy kluczach. A to dla Twoje klienta symbol czegoś bardzo ważnego.

Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE