Kolorowe monety pamiątkowe - najciekawsze realizacje

Monety okolicznościowe to nie tylko pamiątka, ale też wartościowy przedmiot dla osób lubiących je kolekcjonować. Nie bez powodu coraz częściej można je znaleźć w muzeach, parkach narodowych i innych punktach, w których pojawia się dużo turystów. Jednak monety pamiątkowe stają się popularniejsze również wśród firm i organizacji. Możliwości jest wiele!

Monety pamiątkowe kojarzą się przede wszystkim z wybijanymi żetonami, które można znaleźć w automatach lub sklepach z pamiątkami. Jednak nie każdy wie, że możliwości jest zdecydowanie więcej. Przede wszystkim, pamiątkowe monety nie muszą być wybijane. W ofertach producentów monet znajdują się również odlewane monety o średnicy od 2 do 5 cm. Dzięki tej technice produkcji przed organizacjami poszukującymi tego typu produktów rozwija się wachlarz ciekawych możliwości. Jedną z nich są kolorowe monety pamiątkowe.

Sprawdź również:  Statuetki na zamówienie – dlaczego warto?

Kolorowe monety pamiątkowe

Wybór monet odlewanych pozwala na ich szeroką personalizację. Klienci decydujący się na ten produkt mają wpływ na wiele aspektów wpływających na efekt końcowy. Po pierwsze – monety, tak jak inne odlewy, mogą być wykonane w technice 2D lub 3D. Po drugie, odlewom może być nadany jeden z dostępnych kolorów metalu. Już te dwie możliwości pozwalają stworzyć wyjątkowe projekty, jednak dla klientów poszukujących unikalnych rozwiązań producent monet - MCC Medale, przewiduje jeszcze jedną opcję – możliwość pokrycia monet dodatkowymi kolorami.

Sprawdź również:  Odlewane medale sportowe i okolicznościowe - przykłady

Kolorowe monety pamiątkowe są więc dobrym rozwiązaniem w sytuacjach, w których mają one być nie tylko prezentem, ale pełnić również funkcję reprezentatywną. Unikalne projekty mieniące się paletą barw zrobią wrażenie na obdarowanych i pomogą utrwalić pozytywny wizerunek obdarowującego.

Sprawdź również:  Medale myśliwskie – wyjątkowe pamiątki dla kół łowieckich i myśliwych
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE