Odlewane medale sportowe i okolicznościowe - przykłady

Odlewane medale sportowe i okolicznościowe to główny obszar działania firm takich jak MCC Medale. Każdego roku odlewają one tysiące medali, które trafiają na wydarzenia sportowe i inne okoliczności w Polsce i poza jej granicami.

Od początku działalności firmy doskonali ona techniki produkcji. Rozbudowana i nowoczesna linia produkcyjna oraz zgrany zespół ekspertów stawia ją w pozycji jednego z liderów polskiego odlewnictwa artystycznego.

Medale odlewane przez MCC Medale trafiają do klientów na całym świecie. Każdego roku w portfolio firmy pojawiają się kolejne kraje, w których odlewane medale MCC zawisły na szyjach sportowców lub uświetniły inne ważne wydarzenia. Wśród nich są zarówno kraje europejskie jak Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, czy też Estonia, jak i kraje spoza niej, np. Bahrajn i Katar. Przedstawiamy kilka najnowszych realizacji.

Sportowe medale odlewane

Mistrzostwa Wojska Polskiego w Judo

Odlewane medale na MP w Judo - przykłady

Medal sportowe przygotowany na Mistrzostwa Wojska Polskiego w Judo, które odbyły się w Elblągu na początku czerwca to klasyczny odlewany medal w prostokątnym kształcie. Na medalu znalazły się elementy nawiązujące do dyscypliny, najważniejsze informacje o wydarzeniu – jego nazwa, data wydarzenia oraz miejsce, a także logo Ministerstwa Obrony Narodowej, które objęło patronat nad wydarzeniem.

Sprawdź również:  Brelok reklamowy – stwórz swój projekt!

Międzynarodowy Turniej Mundurowych Formacji Konnych

Medale na turniej mundurowych jednostek konnych - przykład

Odlewane medale w kształcie podkowy zawisły na szyjach zawodników biorących udział w Międzynarodowym Turnieju Mundurowych Formacji Konnych Straży Miejskich, który został zorganizowany w czerwcu przez Straż Miejską w Łodzi. Medal, który odlany został w nietypowym kształcie pokryty został także emaliami w kolorze łódzkiej flagi.

VIII Łomża Półmaraton i 5 Pasłęcki MTB Maraton

Medale na Łomża Półmaraton - przykład

Medale odlewane na VIII Łomża Półmaraton oraz 5 Pasłęcki MTB Maraton to klasyczne medale 2D. Znalazły się na nich najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń oraz elementy graficzne nawiązujące do dyscyplin sportowych, w których rozgrywane były zawody.

Sprawdź również:  Statuetki na zamówienie – dlaczego warto?

Okolicznościowe medale odlewane

Medal okolicznościowy dla firmy Sitech

Odlewane medale okolicznościowe dla firmy Sitech - przykład

Medal okolicznościowy dla firmy Sitech, to klasyczny medal wykonany w technice 3D. Na awersie przedstawiono siedzibę firmy, której dzięki użytej technice nadano głębię i formę przestrzenną.

100 Lat Lotnictwa Polskiego i medal dla Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim

Medale okolicznościowe odlewane - dwa przykłady

Dwa projekty znajdujące się na zdjęciu to medale odlewane w technice 3D przygotowane na okoliczności rocznicowe. Na obu projektach umieszczono elementy silnie związane z okazją, na które je przygotowano.

Sprawdź również:  Gadżety reklamowe dla dzieci - 5 pomysłów

Pamiątkowy medal i medale rocznicowe

Odlewane medale sportowe i okolicznościowe - przykłady

Na koniec zostawiliśmy zestaw medali odlewanych na różne okoliczności rocznicowe oraz wydarzenie sportowe. Medale odlewane na 25 lecie podniesienia bandery ORP “Wigry” oraz 25 lecie PZPK Solidne Kruszywa to medale wykonane w technice 3D. Medal na 64 Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego jest natomiast medalem 2D.

Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE