Przypinki na zamówienie – przykładowe realizacje

Metalowe pinsy, to nie tylko element wizerunkowy, ale coraz częściej również ozdobny. Wszak dobrze zaprojektowane i wykonane przypinki są zarówno funkcjonalne, jak i eleganckie. Przedstawiamy kilka przykładów realizacji tego typu produktów.

Przypinki metalowe, które produkuje się na zamówienie wybierane są nie tylko przez firmy i instytucje, z którymi do tej pory najmocniej się kojarzyły. Coraz częściej sięgają po nie również wszelkiego rodzaju koła i stowarzyszenia. Pinsy, jako element garderoby, dodają nie tylko prestiżu, ale i pozwalają utożsamić się danej grupie.

Sprawdź również:  Przypinka - mały gadżet reklamowy dla Twojej firmy

Klasyczne przypinki

Klasyczne przypinki - przykłady klasycznych przypinek na zamówienie

Choć możliwości na personalizację pinsów jest wiele, zdecydowana większość klientów odlewni decyduje się na klasyczne przypinki w kolorze metalu. Projekty przygotowane w ten sposób są nie tylko atrakcyjne, ale komponują się z każdym ubiorem. Doskonale akcentują logotyp lub nazwę firmy i sprawdzają się w czasie oficjalnych spotkań lub uroczystości. Klasyczne przypinki dostępne są w kilku kolorach metalu.

Sprawdź również:  Kolorowe monety pamiątkowe - najciekawsze realizacje

Pinsy emaliowane

Pinsy emaliowane - przykłady przypinek z emalią

 

Dla klientów, którzy nie boją się bardziej zaakcentować swojego logotypu w ofertach firm produkcyjnych znajdują się przypinki emaliowane. W odróżnieniu od klasycznych pinsów, mogą być one pokryte dodatkowymi kolorami. Zwiększa to ich widoczność i poprawia atrakcyjność. Odpowiednio zaprojektowane pozostają także równie atrakcyjne, co ich klasyczne odpowiedniki. Emaliowane pinsy dostępne są w podstawowych kolorach metalu. Kolory emalii dobierane są natomiast do wymagań klientów i tutaj możliwości są bardzo szerokie.

Sprawdź również:  Branding – jak zbudować świadomość marki?
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE