Trofea dla dzieci w sezonie zimowym [Przykładowe realizacje]

Sezon zimowy w pełni! Jak zagospodarować czas dzieci w trakcie zimowych ferii? Wielu organizatorów stawia na sportową rywalizację organizując dzieciom turnieje i zawody sportowe.

Dzieci bardzo chętnie angażują się w rywalizację. Jeszcze chętniej robią to wtedy, kiedy wiedzą, że czekają na nie wspaniałe nagrody za włożony wysiłek. Okres ferii, w którym dysponują dużą ilością czasu wolnego to dobry czas, żeby to wykorzystać. Atrakcyjne zawody lub turnieje mogą w tym czasie przyciągnąć tłumy, a dodatkowe trofea dla dzieci jeszcze bardziej w tym pomóc!

Trofea dla dzieci w sezonie zimowym

Co króluje w produktach realizowanych w sezonie zimowym? Zarówno medale dla dzieci, jak i statuetki przygotowywane w tym okresie nawiązują do zimy, Świętego Mikołaja lub innych charakterystycznych elementów. Bardzo często na realizowanych na zamówienie projektach umieszczane są płatki śniegu, śnieżynki i bałwany.

Sprawdź również:  Monety okolicznościowe – nagroda z klasą

Od trofeów dla dzieci wymaga się przede wszystkim tego, żeby były atrakcyjne dla młodych sportowców. Dlatego jeżeli na projekcie umieszczana jest jakaś postać, to jest ona uśmiechnięta i przyjazna. Wśród przykładowych realizacji są m.in. statuetki dla dzieci biorących udział w VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego oraz medale dla dzieci biorących udział w zajęciach przygotowanych przez naferie.pl.

VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego – statuetki

Statuetka dla dzieci - przykładowa realizacja w zimowym klimacie

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego to turniej piłkarski kierowany przede wszystkim do dzieci urodzonych w roku 2009 oraz młodszych, którego celem jest promowanie aktywnego wypoczynku oraz piłki nożnej wśród najmłodszych.

Turniej to impreza, która na stałe wpisała się w sportowy kalendarz Suwałk. Organizowany pod Patronatem Honorowym Ministra Sportu i Turystyki, Patronatem Sportowym Prezesa PZPN oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Miast Suwałk przyciąga drużyny z Polski i Europy.

Statuetki dla dzieci, które przygotowano na zawody składały się z solidnej kamiennej stopy oraz głównej części odlanej z metalu w technice 2D. Na projekcie znalazł się wizerunek uśmiechniętego św. Mikołaja oraz innych elementów kojarzących się z zimowym okresem.

Sprawdź również:  Jak medale wpłynęły na rozwój dyscyplin w Polsce?

Medale dla dzieci ze śnieżynką

Medale dla dzieci z motywami zimowymi - przykładowa realizacja

Równie popularne jak statuetki, są medale dla dzieci. Te wykonywane w okresie zimowym nie mogą nie nawiązywać do tej pory roku. Medale dla dzieci biorących udział w zajęciach oferowanych przez naferie.pl są właśnie takimi medalami. Jego założenia to przede wszystkim prostota, dlatego medal został wykonany w technice 2D i wykończony w kolorze antycznego złota. Medal jest nie tylko nagrodą dla dzieci, ale również wizytówką firmy, która go zamówiła, dlatego poza elementami takimi jak gwiazdki i śnieżynki w projekcie znalazła się nazwa firmy. Jako, że medale trafią do dzieci za ich aktywność narciarską na wzorze nie mogło zabraknąć narciarza. Całość uwieńczyła przygotowana na zamówienie szarfa w firmowych kolorach.

Sprawdź również:  Brelok reklamowy – stwórz swój projekt!
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE