Trofea dla dzieci w sezonie zimowym [Przykładowe realizacje]

Sezon zimowy w pełni! Jak zagospodarować czas dzieci w trakcie zimowych ferii? Wielu organizatorów stawia na sportową rywalizację organizując dzieciom turnieje i zawody sportowe.

Dzieci bardzo chętnie angażują się w rywalizację. Jeszcze chętniej robią to wtedy, kiedy wiedzą, że czekają na nie wspaniałe nagrody za włożony wysiłek. Okres ferii, w którym dysponują dużą ilością czasu wolnego to dobry czas, żeby to wykorzystać. Atrakcyjne zawody lub turnieje mogą w tym czasie przyciągnąć tłumy, a dodatkowe trofea dla dzieci jeszcze bardziej w tym pomóc!

Trofea dla dzieci w sezonie zimowym

Co króluje w produktach realizowanych w sezonie zimowym? Zarówno medale dla dzieci, jak i statuetki przygotowywane w tym okresie nawiązują do zimy, Świętego Mikołaja lub innych charakterystycznych elementów. Bardzo często na realizowanych na zamówienie projektach umieszczane są płatki śniegu, śnieżynki i bałwany.

Sprawdź również:  Produkcja medali. Jak powstają medale?

Od trofeów dla dzieci wymaga się przede wszystkim tego, żeby były atrakcyjne dla młodych sportowców. Dlatego jeżeli na projekcie umieszczana jest jakaś postać, to jest ona uśmiechnięta i przyjazna. Wśród przykładowych realizacji są m.in. statuetki dla dzieci biorących udział w VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego oraz medale dla dzieci biorących udział w zajęciach przygotowanych przez naferie.pl.

VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego – statuetki

Statuetka dla dzieci - przykładowa realizacja w zimowym klimacie

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego to turniej piłkarski kierowany przede wszystkim do dzieci urodzonych w roku 2009 oraz młodszych, którego celem jest promowanie aktywnego wypoczynku oraz piłki nożnej wśród najmłodszych.

Turniej to impreza, która na stałe wpisała się w sportowy kalendarz Suwałk. Organizowany pod Patronatem Honorowym Ministra Sportu i Turystyki, Patronatem Sportowym Prezesa PZPN oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Miast Suwałk przyciąga drużyny z Polski i Europy.

Statuetki dla dzieci, które przygotowano na zawody składały się z solidnej kamiennej stopy oraz głównej części odlanej z metalu w technice 2D. Na projekcie znalazł się wizerunek uśmiechniętego św. Mikołaja oraz innych elementów kojarzących się z zimowym okresem.

Sprawdź również:  Medale dla sportowców - przykładowe medale na zawody

Medale dla dzieci ze śnieżynką

Medale dla dzieci z motywami zimowymi - przykładowa realizacja

Równie popularne jak statuetki, są medale dla dzieci. Te wykonywane w okresie zimowym nie mogą nie nawiązywać do tej pory roku. Medale dla dzieci biorących udział w zajęciach oferowanych przez naferie.pl są właśnie takimi medalami. Jego założenia to przede wszystkim prostota, dlatego medal został wykonany w technice 2D i wykończony w kolorze antycznego złota. Medal jest nie tylko nagrodą dla dzieci, ale również wizytówką firmy, która go zamówiła, dlatego poza elementami takimi jak gwiazdki i śnieżynki w projekcie znalazła się nazwa firmy. Jako, że medale trafią do dzieci za ich aktywność narciarską na wzorze nie mogło zabraknąć narciarza. Całość uwieńczyła przygotowana na zamówienie szarfa w firmowych kolorach.

Sprawdź również:  Przypinka - mały gadżet reklamowy dla Twojej firmy
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE