Brelok do kluczy - jak wybrać ten najlepszy?

Wielu pracowników działów marketingu, którzy poszukują dla swojej firmy breloków do kluczy staje przed problemem wyboru tego najlepszego. Multum możliwości i tysiące wzorów dodatkowo utrudniają zadanie. Jak więc wybrać brelok do kluczy, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Odpowiemy na to pytanie w dalszej części artykułu.

Wybierając brelok do kluczy na potrzeby działań marketingowych możemy kierować się wieloma czynnikami. Na nasz wybór może mieć wpływ nie tylko sposób wykonania, cena, ale też wielkość, kolor i wiele innych. Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Breloki na zamówienie czy z gotowego wzoru?

Pierwsza i najważniejsza decyzja, którą należy podjąć, to decyzja o tym, czy nasz brelok ma zostać zrobiony od podstaw wg naszych wymagań, czy też wykorzystamy gotowy wzór. Skorzystanie z gotowego rozwiązania z pewnością przyspieszy realizację projektu, jednak gotowy brelok będzie wyglądał jak setki innych.

Przykład breloka do kluczy 3D

Z drugiej strony możemy zdecydować się na breloki do kluczy na zamówienie. Firmy takie jak MCC Medale przygotowują breloczki od podstaw i są w stanie wykonać zlecenia już od 30 sztuk. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy pewność, że otrzymany brelok będzie wyjątkowy, a osoby, które go otrzymają chętniej przypną go do swoich kluczy lub w inne miejsca.

Sprawdź również:  Produkcja medali. Jak powstają medale?

Grawerowany, emaliowany czy brelok do kluczy z naklejką?

Brelok do kluczy - przykład breloczka z emalią, która znalazła się na wzorze

W zależności od potrzeb gotowe breloki mogą być grawerowane, emaliowane, z naklejką lub całe w wybranym przez nas dostępnym kolorze, np. srebra, złota lub brązu.

Grawerowane breloczki mają zazwyczaj płaski kształt, dzięki czemu na ich powierzchni można wygrawerować różne informacje. Breloczki grawerowane mogą być przygotowane specjalnie pod ten rodzaj wykończenia, jak i łączyć w sobie kilka metod, np. grawerowanie i lakowanie.

Lakowane breloczki do kluczy przygotowywane są z myślą o wykańczaniu emalią. Takie breloki nadają się świetnie jako gadżety reklamowe wysokiej jakości. Można na nich umieścić logo, napisy lub inne informacje, a dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu odlewów poszczególne elementy mogą być pomalowane kolorowymi emaliami, które charakteryzują się wysoką trwałością.

W przypadku, w którym grafiki, które chcemy umieścić na breloczku są zbyt szczegółowe i nie ma możliwości przygotowania odlewów do emaliowania, z pomocą przychodzą nam naklejki. Wykonane są one na trwałym papierze, dzięki czemu można umieścić na nich nawet najbardziej skomplikowane detale. Powierzchnia naklejek utrwalana jest dodatkowo warstwą żywicy, która nie tylko utrwala druk, ale nadaje im efektu 3D. Naklejki następnie umieszczane są na przygotowanych specjalnie do nich odlewy.

Sprawdź również:  Własne monety okolicznościowe? Z nimi to możliwe

Breloczki na zamówienie – który jest najlepszy?

Breloki reklamowe do kluczy - przykład odlewanych na zamówienie breloków reklamowych, które można przypiąć do kluczy

Znając już podstawowe opcje dostępne przy wyborze breloków reklamowych z pewnością nadal zastanawiasz się, która z nich będzie najlepsza dla Ciebie. Jeżeli jedynym kryterium, które przyjmiesz będzie cena, możesz zdecydować się na gotowe rozwiązania, czyli produkowane masowo breloki, na których zostaną wygrawerowane lub naklejone Twoje wzory.

Jeżeli jednak poza ceną zwracasz uwagę również na jakość oraz chcesz, żeby breloki do kluczy wyróżniały się wśród gadżetów Twojej konkurencji warto zdecydować się na metalowe breloczki na zamówienie. W odlewniach takich jak MCC Medale możesz przygotować unikalne breloki w dowolnym kształcie – np. kształcie logo Twojej firmy lub organizacji. Po ustaleniu szczegółów projektu każdy breloczek odlewany jest ze specjalnego stopu metali, który zapewnia im trwałość i solidny wygląd. W zależności od Twoich potrzeb i ustaleń breloczki do kluczy mogą zostać wykończone emaliami, naklejkami lub może zostać im nadany jeden z kolorów metali szlachetnych.

Sprawdź również:  Trójwymiarowe przypinki – pinsy 3D
Krakowski Historyk
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE