Przypinki reklamowe - subtelna reklama dla firm

Choć coraz częściej tym, co napędza firmy jest nowoczesny marketing to tradycyjne formy reklamy nadal nie straciły na swoim znaczeniu. Ulotki, wizytówki czy też przypinki reklamowe sprawdzają się w miejscach, w których dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientami.
Czytaj dalej

Brelok do kluczy - jak wybrać ten najlepszy?

Wielu pracowników działów marketingu, którzy poszukują dla swojej firmy breloków do kluczy staje przed problemem wyboru tego najlepszego. Multum możliwości i tysiące wzorów dodatkowo utrudniają zadanie. Jak więc wybrać brelok do kluczy, który spełni wszystkie nasze oczekiwania? Odpowiemy na to pytanie w dalszej części artykułu.
Czytaj dalej

Monety okolicznościowe – oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu jest zawsze wyjątkowym dniem, w którym powracamy wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Większość par okrągłe rocznice ślubu świętuje hucznie, starając się odzwierciedlić atmosferę panującą na ich weselu. Zaproszeni na tego typu jubileusze goście bardzo często zupełnie nie wiedzą, co podarować parze jubilatów w prezencie. Zobacz, jak być oryginalnym i zachować klasę, […]
Czytaj dalej

Wysokiej jakości nagrody dla sportowców

Czym jest dla sportowca start, wie tylko on sam: jest wyzwaniem, któremu musi podołać, jeśli chce odnieść sukces. Wielu sportowców dla jednej chwili sławy pracuje ciężko na treningach nawet całe życie, inni wręcz odwrotnie – sport jest dla nich jedynie dodatkiem do udanego życia.
Czytaj dalej

Statuetka, mały pomnik

Przez całe życie wyznaczamy cele, do których realizacji dążymy, często przekraczając granice swoich możliwości. Patrząc w przeszłość, potrafimy bez problemu wskazać nasze największe osiągnięcia. Lubimy o nich myśleć, lubimy je wspominać.
Czytaj dalej

Medale okolicznościowe – niebanalne kolekcjonerstwo

Jedni zbierają pocztówki, inni znaczki, ale są też osoby, którym popularne formy kolekcjonowania nie wystarczają. Oryginalnym sposobem na hobby kolekcjonerskie może być zbieranie medali okolicznościowych.
Czytaj dalej

Monety okolicznościowe – nagroda z klasą

Istnieje wiele okazji, podczas których jako organizatorzy danego wydarzenia, konkursu czy uroczystości, musimy wybrać nagrody z klasą, które dodadzą całości elegancji i oryginalności. Jeśli organizujesz tego typu wydarzenia, doskonale wiesz, jak trudno znaleźć nagrody niebanalne i stosowne niezależnie od wieku, statusu czy osiągnięć obdarowywanych osób. Szukając idealnego wyróżnienia, warto wziąć pod uwagę monety okolicznościowe, o […]
Czytaj dalej

Medale sportowe – wyjątkowe odznaczenie za osiągnięte wyniki

Medal jest dla sportowca swoistym trofeum, nagrodą za poniesiony trud i formą docenienia jego wysiłków i umiejętności. Właśnie dlatego żadne zawody bez medali nie mogą się odbyć, a wygląd i jakość medali stają się zagadnieniami priorytetowymi dla organizatorów imprez sportowych.
Czytaj dalej

Własne monety okolicznościowe? Z nimi to możliwe

Chcąc zaimponować gościom, partnerom biznesowym lub innym ważnym osobistościom nie można pójść na łatwiznę. Standardowe upominki przygotowane do wręczenia nie wywołają odpowiedniego efektu. Jeśli więc nie one, to co? 
Czytaj dalej

Breloczki do kluczy, czyli jak przypiąć się do klienta

Choć techniki promocji firm stale ewoluują, to w marketingu wciąż stawia się na sprawdzone rozwiązania. Silną pozycję – pomimo upływu lat – mają breloczki do kluczy. Ten mały, niepozorny gadżet reklamowy pozwala przypiąć się do klienta na długo. 
Czytaj dalej
1 2 3 5
© Copyright TEST WIEDZY O KRAKOWIE